Klaidos rekantis medinį namelį vaikams

Artėjant vasaros sezonui, kai vaikai atostogaus namuose ir turės daug laisvo laiko nesinorėjo jog didžioji dalis to laiko būtų praleista namie prie televizoriaus ar kompiuterio ekrano. Tad nusprendėme savo dviems vaikams surasti medinę žaidimų aikštelę, kuri kiemą pagyvintų ir taip pat atneštų mažiesiems padaužoms daugiau veiklos ir noro praleisti laisvalaikį gryname ore.

Ieškodami tarp įvairiausių parduotuvių ir namelių variantų, tikrai pasimetėme ir nebesigaudėme, ką geriausia rinktis ir kokie priedai bei pramogos nameliui reikalingos jog vaikai galėtų juo džiaugtis kuo ilgiau. Kadangi vaikai skirtingo amžiaus, norėjosi jog keikvienas galėtų turėti po pramogą medinėje žaidimų aikštelėje ir galėtų netrukdomi džiaugtis savo pasirinktais žaidimais, taiga įsigijome namelį su smėlio dėže. Mažasis namų gyventojas labai mėgsta statyti įvairiausias smėlio pilis, o didžiajam jau reikia savo erdvės žaidimams, tačiau vis dar vaikiškiems, taiga namelis jam puikiai tiko, tačiau kuomet jau gavome savo aikštelę ir pastetėme, labai pasigailėjome jog nepasirinkome ir daugiau priedų. Vaikai labai mėgsta šį medinį namelį ir noriai leidžia laiką kieme, tačiau nori jame žaisti kartu, nori sūpynių ir čiuožyklos, kiekvieną kartą išėję į lauką, gauname pageidavimą nupirki ir kitus priedus, o perkant atskirai ir papildomai tai, ko neužsakėme iš anksto, kaina gerokai pakyla vien jau už pristatymo išlaidas, nes visgi sūpynių rėmas užiima nemažai vietos. O medinis namelis vaikams teikia tik naudą jūsų mažyliui.

namelis vaikams

Todėl mūsų šeimos patarimas kitiems tėveliams, kurie taip pat ieško pramogų kieme savo vaikams ir svarsto, kokį medinio namelio variantą pasirinkti, tiek mes su vyru, tiek mūsų skirtingo amžiaus vaikais tikrai rekomenduoja ir pataria ieškoti tokio namelio, kuris ne tik bus uždaras, turės smėlio dėžę, tačiau savo komplektacijoje turės ir sūpynes, geriausia jei turite skirtingo amžiaus vaikus, viena sūpynė įprasta, kita skirta kūdikiams, jos pasiteisinusios ir naudojamos iki maždaug triejų metų amžiaus. Na ir žinoma čiuožykla. Medinis namelis su čiuožykla suteiks daugiausiai laimės vaikams, bus ilgaamžis. Kiek teko matyti vaikai smagiai čiuožinėja ne tik vasaros metu, tačiau naudoja ją ir žiemą. Puiki pramoga įčiuožti į pusnis ir smagiai leisti tiek vasaros laisvadienius, tiek žiemos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *