Medinis namelis – kokį pirkti?

Namelis vaikams – vienas iš populiariausių pirkinių mažiesiems. Dažnai sulaukiame įvairiausių klausimų ir pagalbos prašymo renkantis medinį namelį vaikams. Dažnai tėvai nežino į ką labiausiai reiktų atkreipti dėmesį namelio paieškose bei pirkime. Todėl pasidalinsime keletą esminių dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti norint išsirinkti žaidimų aikštelę vaikams.

namelis vaikams

1.         Pirmiausia tai išsirinkti tinkamą pardavėją. Turite žinoti jog tai patikima parduotuvė ir prekė jus tikrai pasieks. O kaip tai išsiaiškinti paprastai? Įmonė, kuri savo veiklą vysto jau kurį laiką tikrai turės atsiliepimų internete, tad būtinai pasiskaitinėkite prieš užsakydami, gal rasite rekomendacijų arba kaip tik skatinimų nepirkti jog neliktumėte apgauti. O jei įmonė nauja, vargu ar norėsite būti pirmieji išbandę jų paslaugas bei patikimumą. Todėl rinkitės jau žinomą pardavėja arba pasikliaukite draugų rekomendacijomis, jeigu jau kažkur tokį namelį teko užsakinėti ir liko patenkinti rezultatu.

2.         Išsirinkus pardavėja dar būtinai pasižvalgykite atliktų darbų galerijoje. Ar jus tenkina matomas vaizdas, ar namelis vaikams pagal jūsų skonį, ar turi pasiūlyti tinkamų spalvų jūsų kiemui. Prieš pirkdami tokį didelį pirkinį, kaip vaikiškas medinis namelis, jūs turite taip pat atlikti namų darbus ir surinkti visą informaciją iš ko perkate, ką gausite ir ko tikėtis. Taigi norint turėti ilgaamžį daiktą ir nenusivilti kokybe bei apskritai gauti užsakytą daiktą reikia ir paskirti šiek tiek laiko ieškant, kur tokį žaidimų namelį geriausia įsigyti. Jeigu gyvenate nuosavų namų kvartale, galbūt kaimynai jau turi įsigyję tokį pirkinį ir gali jums rekomenduoti arba ne vietą iš kurios pirko patys. Visuomet geriausia rinktis pagal rekomendacijas, na o jei tokių nėra artimoje aplinkoje tikrai rasite internete.

3.         Išsirinkus jau tinkamą pardavėja, reikia išsirinkti ir medinį namelį labiausiai atitinkantį jūsų vaikų poreikius pagal esamas pramogas bei prisiderinti prie bendro kiemo vaizdo, nesinori ir turėti raudono namelio prie pastelinių spalvų aplinkos. Tad būtinai išsiaškinkite, kokia daugmaž ištikrųjų bus pasirinkta namelio spalva. Ar tai ilgaamžiai dažai impregnantai. Tai labai svarbu, nes tai vienas pagrindinių dalykų, kuris nulemia namelio ilgaamžiškumą. Jis turi būti impregnuotas aplinkai atspariu imregnantu jog praėjus pirmai vasarai nesupūtų. Visgi stovėdamas visada laukia turės atlaikyti daug ir įvairių oro sąlygų!