Vaikiškas namelis

vaikiškas namelis

Vaikiškas namelis puikiai dera prie sklypo fasado. Pagaliau perkopus į kitus metus, kurie tikimės bus visiems smagesni, vis spratesniu žingsniu girdisi, kaip artėja pavasaris, vasara. Atrodo jau visai netrukus vėl galėsime mėgautis saule ir šiltais bei ilgais vasaros vakarais.

Kuomet vaikai tik pramerkę akis galės begti į lauką ir ten leisti laiką iki kol vėl teks sugrįžti į lovą ir pasinerti sapnų karalystėn. Ir taip galima visą vasarą mėgautis tyru oru, saulės spinduliais ir nerūpestinga vaikyste. Kas gali būti nuostabiau! Tiesa tam jog vaikai norėtų tiek laisvo laiko praleisti būtent lauke, o ne namuose reikia šiek tiek motyvacijos ir veiklos. Vaikščioti aplink namą tikrai pabos ir retas vaikais kuri norės tai daryti ilgai ir dažnai. Tad klausimas tėvams, kol liko dar šiek tiek laiko iki vasaros pradžios, kokia veikla pasirūpinti mažiesiems jog buvimas kieme būtų labai laukiamas dalykas ir smagi pramoga. Mūsų mažylio palėpės komandos pasiūlymas – vaikiškas namelis. Kuomet vaikai tik pramerkę akis galės begti į lauką ir ten leisti laiką iki kol vėl teks sugrįžti į lovą ir pasinerti sapnų karalystėn. Ir taip galima visą vasarą mėgautis tyru oru, saulės spinduliais ir nerūpestinga vaikyste. Kas gali būti nuostabiau!. Tai puiki investicija į vaikų laisvalaikį ir norą būti kieme bei aktyviai leisti laiką. Mediniai nameliai turi ne tik atskirą erdvę vaikams bet ir daugybė pramogų, tai lyg nuosava žaidimų aikštelė jūsų kieme.

O pramogų tikrai ras įvairaus amžiaus vaikais, taip pat vsą medinio namelio komplektciją galite pasirinkti pagal vaiko poreikius, pradėję paieškas galite ir vaikus į tai įjungti, bus ne tik smagus laiko praleidimas, tačiau vaikai galės išsirinkti tokias veiklas, kurios jiems tikrai patiks ir atneš motyvacijos žaisti būtent čia su ja kieme. Juk patys bus atlikę didelį darbą ir išsirinkę savo svajonę. Jeigu turite skirtingų amžiaus vaikų, medinę žaidimų aikštelę taip pat galime sukomplektuoti taip jog būtų pritaikyta žaisti visiems drauge ir kiekvienas pagal savo amžių rastų tinkamų pramogų.

vaikiskas namelis kaina

Jeigu bendrai įvardinti medinio namelio vaikams amžiaus ribas, būtų gana sudėtinga, nes visuomet priklauso nuo vaiko ir jo pomėgių, tačiau jeigu trumpai visgi reiktų įsisprausti į amžiaus rėmus, ko gero tai būtų rekomendacija 2-10metų vaikams. Vyresni ypač mėgsta vėl grįžti į žaidimus smėlio dėžėje.