Žaidimų aikštelė ar namelis vaikams?

Jau nusprendėte jog Jūsų kiemui reikalinga žaidimų aikštelė vaikams ar sūpynėmis, tačiau vis dar negalite apsispręsti, kuris gi variantas labiausiai tinkantis Jūsų vaikams? Kaip tik šiuo straipsniu, mes norime pateikti keletą patarimų, kurie galbūt padės išsirinkti būtent tą svajonių pilį, kuri atitiks visus vaikų lūkesčius.

Pirmiausia kylantis klausimas tėvams- kaina. Mes galime pasiūlyti ko ne geriausią kainą rinkoje, tad gausite sertifikuotą ir kokybišką namelį už prienamą kainą. O mediniai nameliai komplektacijoje turi daugybę įvairiausių pramogų, tad neteks ateityje dar išlaidauti norint papildyti jau turimą medinį namelį, kuriam galbūt jau trūksta čiuožyklos ar sūpynių. Taigi pas mus už gerą kainą galite įsigyti tokį medinį namelį vaikams, kuris turi visus galimus priedus ir tikrai  kiekvienas vaikas ras veiklos savo namelyje.

žaidimų aikštelė vaikams

Taip pat kylantis klausimas ar gali žaidimų aikštelėje žaisti du vaikai, kurių amžius gana skirtingas. Atsakymas- žinoma gali. Tiesiog jei vaikas labai mažas, jam reikalinga tėvelių priežiūra, na o didesni vaikai jau drąsiai gali žaisti ir kurti įvairiausius žaidimus savo namelyje patys. Taip pat jeigu pasirenkate namelio modelį su dvejomis sūpynėmis, rekomenduojame vieną pakeisti kūdikiams skirtomis sūpynėmis. Taip galės abu vaikai suptis vienu metu ir išvengsite nesutarimų. Įprastos sūpynės skirtos ugtelėjusiems vaikams, o na kūdikiams skirtos tarnaus labai ilgai. Jose vaikai gali suptis nuo tada, kai jau pradeda sėdėti iki maždaug triejų metų amžiaus. Vaikų žaidimų aikštelė tinka daugiau vyresniems vaikams, namelis su čiuožykla – mažesniems.

Ar reikalinga smėlio dėžė? Greičiausiai taip. Patirtis rodo, kad net jei ir vaikas dabar smėliu nesidomi ir nerodo jokio noro statyti smėlio miestų, tačiau dažniausiai vaikams šiek tiek ugtelėjus situacija pasikeičia ir visi nori prisiliesti prie smėlio, potyriai darosi vis įdomesni ir labiau traukia. Tad reikėtų pagalvoti jog turint smėlio dėžę neprašausite, galite iškarto jos ir nepripildyti, tačiau ateityje, kai vaikas išreikš norą kepti smėlio picas ar bokštus, jau turėsite vietą, kur galėsite tai daryti.

Na ir čiuožykla, ar tai būtinas priedas mediniui nameliui? Mūsų asmeninė patirtis rodo jog tikrai taip. Du skirtingo amžiaus bei lyčių vaikai labai džiaugiasi jas turėdami ne tik vasarą, bet ir žiemą čiuoždami į pusnį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *