Namelis vaikams žaisti – ką svarbu žinoti tėvams

Kuomet tėvai pradeda namelis vaikams žaisti paiešką savo normalu jog kyla įvairiausių klausimų. Norisi išsirinkti pati tinkamiausią variantą ir neprašauti su kaina bei pasirenkant namelio gamintojus. Mes norime jog mūsų klientai gautų atsakymus į visus savo klausimus ir tik tuomet priimtų sprendimus, kur ir kokią medinę žaidimų aikštelę įsigyti. Ir net jei rinksitės pirkti kitur, vistiek galite užduoti klausimus ir mielai į juos atsakysime, o šiame įraše paruošėme atsakymus į kolkas pačius dažniausiai pasitaikančius klausimus, kurie iškyla tėvams pradėjus paieškas.

namelis vaikams žaisti

1.         Kaip paruošti vietą namelis vaikams žaisti vietą statybai? Ištikrųjų tokio, kaip pasiruošimo kaip ir nėra. Tiesiog mes duodame patarimą jog jeigu įmanoma statyti namelį ant trinkelių ar asfaltuotos kiemo dalies tam jog mediniai rėmai nekontaktuotų su žole ir nepradėtų laikui bėgant pūti. Vistiek žolė nuolat sušlampa ir ilgai džiūna jeigu tam nėra tinkamų orų sąlygų. Tačiau jeigu tokio varianto ir neturite tai visai ne bėda, yra kitas ganėtinai paprastas sprendimo būdas. Tiesiog įsigykite kelias trinkeles, kurias surinkimo metu galėtume pakišti po atramos taškais, kur namelis leistųsi su žeme. Taip išvengsime tiesioginio kontakto su žole ir namelio gyvavimo laikas bus žymiai ilgesnis!

2.         Koks gaminimo ir pristatymo terminas? Tai labai priklauso nuo metų laiko. Normalu kol artėjant vasarai ir vasarą užsakymų kiekis ženkliai išauga. Dėl to ir gaminimo terminas šiek tiek prailgėja. Tačiau vistiek vidutiniškai gamyba trunka apie 2 savaites. Tik vasaros metu tai gali tilpti į 14 darbo dienų, o kitais metų laikas į 10 dienų. Jeigu jums labai aktualus pristatymo tikslus laikas visuomet pasiteiraukite. Tuomet galime patikslinti, kiek užsakymų priekyje ir kada turėtų jūsų užsakymas būti užbaigtas. Pristatymo terminas dažniausiai nekinta ir nuo sezono. Jeigu renkatės mūsų surinkimo paslaugą pristatome tuomet kai namelis pagamintas ir turime kelionių į numatytas vietas, jeigu užsakymą perduodame pristatyti kurjeriui standartiškai tai trunka 1-2 darbo dienas. Pristatomos ne tik visos namelio dalys, reikalingi varžtai, bet ir instrukcija.