Medinės žaidimų aikštelės vaikams, iš ko pagamintos?

Baigiantis žiemos sezonui ir artėjant šiltiesiems metų sezonams, tėvai pradeda ieškotis, kokiomis veiklomis galėtų užimti savo atžalas namų kieme. Nesinori kasdien važinėtis į parkus ir kitas vietas, norint smagiai praleisti laiką ir suteikti pramogų vaikams, tad pats geriausias sprendimas, turėti savo medinę žaidimų aikštelę vaikams su čiuožykla savo kieme. Tačiau renkantis medines aikšteles, tėvai ne retai susiduria su daugybę įvairių klausimų ir ne visada randa teisingus atsakymus į juos. Tad šiandien aptarsime vieną pagrindinių tėvams kylančių klausimų- iš ko gi pagamintos medinės žaidimų aiktštelės vaikams su čiuožykla.

Pati pagrindinė medžiaga, kuri ir sudaro didžiąją medinės aikštelės vaikams dalį, žinoma, ir yra medis. Mūsų medinės žaidimų aišktelės yra pagimintos iš šiaurės eglės. Ši mediena keliauja tik iš FSC sertifikuotų miškų, tad yra rinktinė ir kokybiška mediena, kuri prižiūrima tarnaus Jums ne vienerius metus. Svarbiausia medinių žaidimų aikštelių vaikams  priežiūra, kurią mes rekomenduojame atlikti prieš kiekvieną naują sezoną yra impregnavimas. Atkeliavusi žaidimų aikštelė jau yra impregnuota sertifikuotais vandens pagrindo dažais. Tad mes taip pat rekomenduojame norint praiilginti medienos gyvavimo laiką, kiekvienais metais ją impregnuoti lauko apdailai skirtais impregnantais arba dažais.

Visos medžiagos iš kurių pagamintos šios medinės vaikų žaidimų aikštelės vaikams yra draugiškos aplinkai ir saugios Jūsų vaikams. Sertifikuotos ir atitinkančios saugumo standartus.

vaikų žaidimų aikštelės

Visi vaikų žaidimų aikštelės priedai pagaminti iš plastmasės. Tai yra čiuožyklos, supynės, laipiojimo sienelės priedai ir kitą. Visą medinės aikštelės sudedį ir kas įeina į komplektaciją galite rasti prie kiekvienos aikštelės atskirai. Jūsų patogumui, visa medinių aikštelių vaikams sus čiuožykla komplektacija matosi ne tik nuotraukose, tačiau ir yra prie kiekvienos aikštelės pilnas aprašymas. Jūsų matoma kaina jau yra su viskuom, kas ten įrašyta ir matosi medinių aikštelių nuotraukose, tad dedantis į krepšelį vėliau daugiau neprisipliusuos jokie papildomi aksesuarai ar aikštelės priedai. Taip pat visada jeigu turite papildomų klausimų ir atsakymų į juos nerandate mūsų straipsniuose ar elektroninės parduotuvės aprašymuose, galite drąsiai kreiptis asmeniškai ir bandysime atsakyti į kiekvieno iš jūsų kilusius klausimus bei pasistengsime padėti išsirinkti kiekvienam tinkamiausią variantą pagal visus išsikeltus kriterijus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *